User Quota (6.x-1.0-beta1) - en to nl translation catalogue (6 entries)

en: Username
nl: Gebruikersnaam

en: Date
nl: Datum

en: Message
nl: Bericht

en: Save
nl: Opslaan

en: Content type
nl: Inhoudstype

en: User's {users}.uid.
nl: Gebruikers {users}.uid.
