User Quota (6.x-1.0-beta1) - en to sl translation catalogue (5 entries)

en: Username
sl: Uporabniško ime

en: Date
sl: Datum

en: Message
sl: Sporočilo

en: Save
sl: Shrani

en: Content type
sl: Tip vsebine
