User Quota (6.x-1.0-beta1) - en to sv translation catalogue (5 entries)

en: Username
sv: Användarnamn

en: Date
sv: Datum

en: Message
sv: Meddelande

en: Save
sv: Spara

en: Content type
sv: Innehållstyp
