User Quota (6.x-1.0-beta1) - en to ta translation catalogue (6 entries)

en: Username
ta: பயனர்பெயர்

en: Date
ta: தேதி

en: Message
ta: செய்தி

en: Save
ta: சேமி

en: Content type
ta: உள்ளடக்க வகை

en: User's {users}.uid.
ta: பயனரது {users}.uid.
