User Quota (6.x-1.0-beta1) - en to tr translation catalogue (7 entries)

en: Username
tr: Kullanıcı adı

en: Date
tr: Tarih

en: Message
tr: İleti

en: Save
tr: Kaydet

en: Content type
tr: İçerik türü

en: Quota
tr: Kota

en: User's {users}.uid.
tr: Kullanıcının {users}.uid değeri.
