User Quota (6.x-1.0-beta1) - en to uk translation catalogue (8 entries)

en: Username
uk: Користувач

en: Date
uk: Дата

en: Message
uk: Повідомлення

en: Save
uk: Зберегти

en: Content type
uk: Тип матеріалів

en: Quota
uk: Квота

en: User's {users}.uid.
uk: {users}.uid користувача.

en: Modify quota
uk: Змінити квоту
