User Quota (6.x-1.0-beta1) - en to vi translation catalogue (6 entries)

en: Username
vi: Tên truy cập

en: Date
vi: Ngày tháng

en: Message
vi: Thông điệp

en: Save
vi: Lưu

en: Content type
vi: Kiểu nội dung

en: Quota
vi: Hạn ngạch
