User Quota (6.x-1.0-beta2) - en to ar translation catalogue (5 entries)

en: Username
ar: اسم المستخدم

en: Date
ar: التاريخ

en: Message
ar: رسالة

en: Save
ar: احفظ

en: Content type
ar: نوع المحتوى
