User Quota (6.x-1.0-beta2) - en to ast translation catalogue (5 entries)

en: Username
ast: Nome d'usuariu

en: Date
ast: Data

en: Message
ast: Mensax

en: Save
ast: Guardar

en: Content type
ast: Triba de conteníu
