User Quota (6.x-1.0-beta2) - en to bg translation catalogue (5 entries)

en: Username
bg: Потребителско име

en: Date
bg: Дата

en: Message
bg: Съобщение

en: Save
bg: Запази

en: User's {users}.uid.
bg: {users}.uid на потребител.
