User Quota (6.x-1.0-beta2) - en to bs translation catalogue (5 entries)

en: Username
bs: Korisničko ime

en: Date
bs: Datum

en: Message
bs: Poruka

en: Save
bs: Sačuvaj

en: Content type
bs: Tip sadržaja
