User Quota (6.x-1.0-beta2) - en to da translation catalogue (7 entries)

en: Username
da: Brugernavn

en: Date
da: Dato

en: Message
da: Meddelelse

en: Save
da: Gem

en: Content type
da: Indholdstype

en: Quota
da: Kvote

en: User's {users}.uid.
da: Brugerens {users}.uid.
