User Quota (6.x-1.0-beta2) - en to de translation catalogue (8 entries)

en: Username
de: Benutzername

en: Date
de: Datum

en: Message
de: Nachricht

en: Save
de: Speichern

en: Content type
de: Inhaltstyp

en: Quota
de: Beschränkung

en: User's {users}.uid.
de: Die {users}.uid des Benutzers.

en: Modify quota
de: Speicherplatz-Zuordnung ändern
