User Quota (6.x-1.0-beta2) - en to eo translation catalogue (5 entries)

en: Username
eo: Uzantnomo

en: Date
eo: Dato

en: Message
eo: Mesaĝo

en: Save
eo: Konservu

en: User's {users}.uid.
eo: {users}.uid de uzanto.
