User Quota (6.x-1.0-beta2) - en to es translation catalogue (6 entries)

en: Username
es: Nombre de usuario

en: Date
es: Fecha

en: Message
es: Mensaje

en: Save
es: Guardar

en: Content type
es: Tipo de contenido

en: Quota
es: Cuota
