User Quota (6.x-1.0-beta2) - en to et translation catalogue (6 entries)

en: Username
et: Kasutajanimi

en: Date
et: Kuupäev

en: Message
et: Teade

en: Save
et: Salvesta

en: Content type
et: Sissekande tüüp

en: User's {users}.uid.
et: Kasutaja  {users}.uid.
