User Quota (6.x-1.0-beta2) - en to id translation catalogue (5 entries)

en: Username
id: Nama anggota

en: Date
id: Tanggal

en: Message
id: Isi pesan

en: Save
id: Simpan

en: User's {users}.uid.
id: {users}.uid anggota.
