User Quota (6.x-1.0-beta2) - en to km translation catalogue (6 entries)

en: Username
km: ឈ្មោះអ្នក​ប្រើ

en: Date
km: កាលបរិច្ឆេទ

en: Message
km: សារ

en: Save
km: រក្សា​​ទុក​​

en: Content type
km: ប្រភេទ​មាតិកា

en: User's {users}.uid.
km: {users}.uid របស់​អ្នកប្រើ ។
