User Quota (6.x-1.0-beta2) - en to ku translation catalogue (5 entries)

en: Username
ku: ناوی تێپەڕبوون

en: Date
ku: ڕێکەوت

en: Message
ku: پەیام

en: Save
ku: پاشەکەوتکردن

en: Content type
ku: جۆری ناوەڕۆک
