User Quota (6.x-1.0-beta2) - en to lv translation catalogue (6 entries)

en: Username
lv: Lietotājvārds

en: Date
lv: Datums

en: Message
lv: Ziņojums

en: Save
lv: Saglabāt

en: Content type
lv: Satura veids

en: User's {users}.uid.
lv: Lietotāja {users}.uid.
