User Quota (6.x-1.0-beta2) - en to my translation catalogue (5 entries)

en: Username
my: အမည်

en: Date
my: ရက်စွဲ

en: Message
my: သတင်း

en: Save
my: သိမ်းပါ

en: Content type
my: အကြောင်းအရာအမျိုးအစား
