User Quota (6.x-1.0-beta2) - en to pl translation catalogue (6 entries)

en: Username
pl: Nazwa użytkownika

en: Date
pl: Data

en: Message
pl: Wiadomość

en: Save
pl: Zachowaj

en: Content type
pl: Rodzaj zawartości

en: User's {users}.uid.
pl: Identyfikator użytkownika: {users}.uid.
