User Quota (6.x-1.0-beta2) - en to ro translation catalogue (6 entries)

en: Username
ro: Numele de utilizator

en: Date
ro: Data

en: Message
ro: Mesaj

en: Save
ro: Salvare

en: Content type
ro: Tip conţinut

en: User's {users}.uid.
ro: {users}.uid utilizatorului.
