User Quota (6.x-1.0-beta2) - en to ru translation catalogue (7 entries)

en: Username
ru: Имя пользователя

en: Date
ru: Дата

en: Message
ru: Сообщение

en: Save
ru: Сохранить

en: Content type
ru: Тип материалов

en: Quota
ru: Квота

en: User's {users}.uid.
ru: {users}.uid пользователя.
