User Quota (6.x-1.0-beta2) - en to sk translation catalogue (7 entries)

en: Username
sk: Používateľské meno

en: Date
sk: Dátum

en: Message
sk: Správa

en: Save
sk: Uložiť

en: Content type
sk: Typ obsahu

en: Quota
sk: Kvóta

en: User's {users}.uid.
sk: Používateľ {users}.uid.
