User registration notification (6.x-1.12) - en to uk translation catalogue (11 entries)

en: Available variables are:
uk: Доступні змінні:

en: Email Body
uk: Уміст листа

en: Email Subject
uk: Тема листа

en: If you leave this blank, the site email address, %mailto, will be used.
uk: Якщо залишити це поле порожнім, буде використовуватися адреса електронної пошти сайту: %mailto.

en: Page Sort order
uk: Порядок сортування сторінок

en: Account details for !user_name at !site
uk: Подробиці облікового запису !user_name на сайті !site

en: Subject of user registration messages
uk: Тема повідомлень про реєстрацію користувача

en: Customize the body of the user registration notification email.
uk: Тут можна змінити тіло повідомлення про реєстрацію користувача.

en: When to send an Email
uk: Коли відправляти повідомлення електронної пошти

en: User registration notification
uk: Повідомлення про реєстрацію користувача

en: Notifies administrator of new user registrations.
uk: Повідомляє адміністратора про реєстрацію нових користувачів.
