User Relationships (6.x-1.0-rc2) - en to bs translation catalogue (26 entries)

en: delete
bs: obriši

en: Delete
bs: Briši

en: Operations
bs: Operacije

en: Username
bs: Korisničko ime

en: Type
bs: Tip

en: List
bs: Izlistaj

en: Cancel
bs: Otkaži

en: Remove
bs: Ukloni

en: Yes
bs: Da

en: No
bs: Ne

en: This action cannot be undone.
bs: Ova akcija je nepovratna.

en: Settings
bs: Postavke

en: Name
bs: Ime

en: edit
bs: izmjeni

en: Unknown
bs: Nepoznato

en: User
bs: Korisnik

en: All
bs: Sve

en: Send
bs: Pošalji

en: Created date
bs: Datum kreiranja

en: Messages
bs: Poruke

en: update
bs: osvježavanje

en: Reverse
bs: Obrnuto

en: Relationships
bs: Odnos

en: Plural
bs: Pluralni

en: Relationship
bs: Relacija

en: relationships
bs: odnos
