User Relationships (6.x-1.0-rc3) - en to sl translation catalogue (29 entries)

en: delete
sl: izbriši

en: Status
sl: Stanje

en: Approve
sl: Odobri

en: Delete
sl: Izbriši

en: Submit
sl: Pošlji

en: Operations
sl: Operacije

en: Username
sl: Uporabniško ime

en: Type
sl: Tip

en: yes
sl: da

en: List
sl: Seznam

en: Cancel
sl: Prekliči

en: Remove
sl: Odstrani

en: Yes
sl: Da

en: No
sl: Ne

en: view
sl: pogled

en: This action cannot be undone.
sl: Tega dejanja ni mogoče razveljaviti.

en: Settings
sl: Nastavitve

en: Name
sl: Ime

en: edit
sl: uredi

en: Default
sl: Privzeto

en: Unknown
sl: Neznan

en: User
sl: Uporabnik

en: All
sl: Vsi

en: 1 day | @count days
sl[0]: 1 dan
sl[1]: @count dneva
sl[2]: @count dnevi
sl[3]: @count dni

en: Never
sl: Nikoli

en: Send
sl: Pošlji

en: General
sl: Splošno

en: Pending
sl: Čaka

en: update
sl: posodobi
