User Relationships (6.x-1.0-rc5) - en to kk translation catalogue (30 entries)

en: delete
kk: Өшіру

en: Status
kk: Жағдайы

en: Replacement strings are: %macros
kk: Жол ауыстыруы: %macros

en: Approve
kk: Қабылдау

en: Delete
kk: Өшіру

en: Submit
kk: Жіберу

en: Operations
kk: Операциялар

en: Username
kk: Қолданушының аты

en: Type
kk: Тип

en: yes
kk: Иә

en: List
kk: Көрсету

en: Cancel
kk: Келіспеу

en: Remove
kk: Өшіру

en: Yes
kk: Йә

en: No
kk: Жоқ

en: view
kk: карау

en: This action cannot be undone.
kk: Бұл әрекет қайтарылмайды.

en: Settings
kk: Теңшелімдер

en: Name
kk: Аты

en: edit
kk: түзету

en: Default
kk: Стандартты

en: Unknown
kk: Белгісіз

en: User
kk: Пайдаланушы

en: All
kk: Барлық

en: 1 day | @count days
kk[0]: @count күн

en: Never
kk: Ешқашан

en: Send
kk: Жіберіңіз

en: General
kk: Басты

en: Messages
kk: Хаттар

en: update
kk: жанарту
