User Relationships (6.x-1.0-rc6) - en to pa translation catalogue (16 entries)

en: delete
pa: ਹਟਾਓ

en: Status
pa: ਹਾਲਤ

en: Delete
pa: ਹਟਾਓ

en: Username
pa: ਯੂਜ਼ਰ ਨਾਂ

en: Type
pa: ਕਿਸਮ

en: List
pa: ਸੂਚੀ

en: Cancel
pa: ਰੱਦ ਕਰੋ

en: Yes
pa: ਹਾਂ

en: No
pa: ਨਹੀਂ

en: view
pa: ਵੇਖੋ

en: Name
pa: ਨਾਂ

en: edit
pa: ਸੋਧ

en: Default
pa: ਮੂਲ

en: User
pa: ਯੂਜ਼ਰ

en: All
pa: ਸਭ

en: update
pa: ਅੱਪਡੇਟ
