User Relationships (6.x-1.0-rc6) - en to te translation catalogue (25 entries)

en: delete
te: తొలగించు

en: Status
te: స్థితి

en: Approve
te: ఆమోదించు

en: Delete
te: తొలగించు

en: Submit
te: దాఖలు చెయ్యి

en: Operations
te: కార్యాలు

en: Username
te: వాడుకరిపేరు

en: Type
te: రకం

en: yes
te: అవును

en: List
te: జాబితా

en: Cancel
te: రద్దు చెయ్యు

en: Remove
te: తొలిగించు

en: Yes
te: అవును

en: No
te: కాదు

en: view
te: వీక్షించు

en: Settings
te: అమరికలు

en: Name
te: పేరు

en: edit
te: మార్చు

en: Default
te: అప్రమేయం

en: User
te: వాడుకరి

en: no
te: కాదు

en: All
te: అన్నీ

en: 1 day | @count days
te[0]: 1 రోజు
te[1]: @count రోజులు

en: Send
te: పంపించు

en: General
te: సాధారణ
