User Relationships (6.x-1.0) - en to hy translation catalogue (26 entries)

en: delete
hy: հեռացնել

en: Status
hy: Կարգավիճակ

en: Approve
hy: Հաստատել

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Submit
hy: Կիրառել

en: Operations
hy: Գործողություններ

en: Username
hy: Օգտագործողի անուն

en: Type
hy: Տեսակ

en: yes
hy: այո

en: List
hy: Ցանկ

en: Cancel
hy: Չեղարկել

en: Remove
hy: Հեռացնել:

en: Yes
hy: Այո

en: No
hy: Ոչ

en: This action cannot be undone.
hy: Այս գործողությունը հնարավոր չի ետ շրջել

en: Settings
hy: Ընտրանքներ

en: Name
hy: Անուն

en: edit
hy: խմբագրել

en: Default
hy: Լռելյայն

en: Unknown
hy: Անհայտ

en: User
hy: Օգտագործող

en: no
hy: ոչ

en: 1 day | @count days
hy[0]: 1 օր
hy[1]: @count օր

en: Never
hy: Երբեք

en: Send
hy: Ուղարկել

en: General
hy: Ընդհանուր
