User Relationships (6.x-1.0) - en to ug translation catalogue (24 entries)

en: delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Status
ug: ھالەت

en: Delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Submit
ug: يوللاش

en: Operations
ug: مەشغۇلاتلار

en: Username
ug: ئىشلەتكۈچى نامى

en: Type
ug: تىپى

en: List
ug: تىزىملىك

en: Cancel
ug: بىكار قىل

en: Remove
ug: يۆتكىۋېتىش

en: view
ug: كۆرۇش

en: This action cannot be undone.
ug: .مەزكۇر مەشغۇلات قايتىلانمايدۇ

en: Settings
ug: تەڭشەكلەر

en: Name
ug: ئىسىم

en: Default
ug: سۈكۈتتىكى

en: no
ug: ياق

en: All
ug: ھەممە

en: Send
ug: يوللاش

en: General
ug: ئادەتتىكى

en: Random
ug: ئىختىيارىي

en: Operation
ug: مەشغۇلات

en: update
ug: يېڭىلاش

en: Fixed
ug: مۇقىم كەڭلىكتە

en: Saving...
ug: ساقلىنىۋاتىدۇ ...
