User Relationships (6.x-1.1) - en to af translation catalogue (30 entries)

en: delete
af: verwyder

en: Replacement strings are: %macros
af: Vervangende strings is: %macros

en: Approve
af: Keur goed

en: Delete
af: Vee uit

en: Submit
af: Stuur

en: Operations
af: Aksies

en: Username
af: Gebruiksersnaam

en: Type
af: Tipe

en: yes
af: ja

en: List
af: Lys

en: Cancel
af: Kanseleer

en: Remove
af: Verwyder

en: Yes
af: Ja

en: No
af: Nee

en: view
af: bekyk

en: This action cannot be undone.
af: Hierdie aksie kan nie ongedaan gemaak word nie.

en: Settings
af: Verstellings

en: Name
af: Naam

en: edit
af: redigeer

en: Default
af: Verstek

en: Unknown
af: Onbekend

en: User
af: Gebruiker

en: All
af: Alle

en: 1 day | @count days
af[0]: 1 dag
af[1]: @count dae

en: Never
af: Nooit

en: Send
af: Stuur

en: Operation
af: Operasie

en: Pending
af: Hangende

en: update
af: opdateer

en: Removed
af: Verwyder
