User Relationships (6.x-1.1) - en to he translation catalogue (55 entries)

en: delete
he: מחיקה

en: Status
he: מצב

en: Approve
he: אשר

en: Delete
he: מחיקה

en: Submit
he: שלח

en: Operations
he: פעולות אפשריות

en: Username
he: שם משתמש

en: Type
he: סוג

en: yes
he: סוגים

en: List
he: רשימה

en: Cancel
he: ביטול

en: Remove
he: הסרה

en: Yes
he: כן

en: No
he: לא

en: view
he: צפיה

en: This action cannot be undone.
he: לא ניתן לבטל פעולה זו.

en: Settings
he: הגדרות

en: Name
he: שם

en: edit
he: עריכה

en: Default
he: ברירת מחדל

en: Unknown
he: לא ידוע

en: User
he: משתמש

en: no
he: לא

en: All
he: הכל

en: days
he: ימים

en: Submitted
he: נשלח

en: 1 day | @count days
he[0]: יום אחד
he[1]: @count ימים

en: Never
he: אף פעם

en: Private messages
he: הודעות פרטיות

en: Allow private messages
he: אפשר הודעות פרטיות

en: Send
he: שלח

en: General
he: כללי

en: Random
he: אקראי

en: Operation
he: פעולה

en: Created date
he: תאריך יצירה

en: Updated date
he: תאריך עידכון

en: Approved
he: מאושר

en: Are you sure you want to delete %name?
he: בטוחים שברצונכם למחוק את %name?

en: Pending
he: ממתינות

en: Messages
he: מסרים

en: update
he: עידכון

en: Accepted
he: התקבלו

en: Fixed
he: קבוע

en: Reverse
he: הפוך

en: Relationships
he: יחסים

en: Plural
he: רבים

en: No relationships found
he: לא נמצאו קשרים

en: No pending relationships found
he: לא נמצאו קשרים ממתינים

en: Relationship
he: יחס

en: relationships
he: יחסים

en: Removed
he: הוסר

en: pending
he: בהמתנה

en: Decline
he: דחייה

en: approved
he: מאושר

en: Is the logged in user
he: הוא המשתמש שבפנים
