User Relationships (6.x-1.1) - en to hu translation catalogue (240 entries)

en: delete
hu: törlés

en: Status
hu: Állapot

en: Replacement strings are: %macros
hu: Helyettesítő karaktersorozatok: %macros

en: Approve
hu: Elfogadás

en: Delete
hu: Törlés

en: Submit
hu: Beküldés

en: Operations
hu: Műveletek

en: Username
hu: Felhasználónév

en: Type
hu: Típus

en: yes
hu: igen

en: List
hu: Lista

en: Cancel
hu: Mégsem

en: Remove
hu: Eltávolítás

en: Yes
hu: Igen

en: No
hu: Nem

en: view
hu: megtekintés

en: This action cannot be undone.
hu: A művelet nem vonható vissza.

en: Settings
hu: Beállítások

en: Name
hu: Név

en: edit
hu: szerkesztés

en: Default
hu: Alapértelmezés

en: Unknown
hu: Ismeretlen

en: User
hu: Felhasználó

en: no
hu: nem

en: All
hu: Mind

en: days
hu: napok

en: Submitted
hu: Beküldött

en: 1 day | @count days
hu[0]: 1 nap
hu[1]: @count nap

en: Never
hu: Soha

en: Private messages
hu: Személyes üzenetek

en: Allow private messages
hu: Személyes üzenetek engedélyezése

en: Send
hu: Küldés

en: General
hu: Általános

en: Email subject
hu: Email tárgya

en: Email message
hu: Email üzenet

en: Random
hu: Véletlenszerű

en: Error Messages
hu: Hibaüzenetek

en: Expiration
hu: Lejárat

en: Operation
hu: Művelet

en: Created date
hu: Létrehozás dátuma

en: Updated date
hu: Frissítési dátum

en: Approved
hu: Elfogadott

en: Are you sure you want to delete %name?
hu: %name valóban törölhető?

en: Pending
hu: Függőben

en: Declined
hu: Elutasítva

en: Messages
hu: Üzenetek

en: update
hu: frissítés

en: online
hu: jelen van

en: Received requests
hu: Érkezett felkérések

en: Sent requests
hu: Küldött felkérések

en: Accepted
hu: Elfogadott

en: Strict
hu: Pontos

en: Fixed
hu: Rögzített

en: Reverse
hu: Fordított

en: %name has already been used.
hu: %name már használatban van.

en: Relationship %name has been added.
hu: %name kapcsolat hozzá lett adva.

en: User Relationships form: relationship %name added.
hu: Felhasználói kapcsolatok űrlap: %name kapcsolat hozzá lett adva.

en: Relationship %name has been updated.
hu: %name kapcsolat frissítve lett.

en: User Relationships form: relationship %name updated.
hu: Felhasználói kapcsolatok űrlap: %name kapcsolat frissítve lett.

en: Relationship %name has been deleted.
hu: %name kapcsolat törlése megtörtént.

en: User Relationships form: relationship %name deleted.
hu: Felhasználói kapcsolatok űrlap: %name kapcsolat törölve lett.

en: Relationships per page
hu: Kapcsolatok oldalanként

en: Plural name
hu: Többes szám neve

en: Requires Approval
hu: Elfogadás szükséges

en: Request expires in
hu: A felkérés lejár

en: My relationship is
hu: Saját kapcsolatok

en: Remove relationship
hu: Kapcsolat eltávolítása

en: Relationships
hu: Kapcsolatok

en: Create relationship types
hu: Kapcsolattípusok létrehozása

en: Add type
hu: Típus hozzáadása

en: Edit type
hu: Típus szerkesztése

en: Delete type
hu: Típus törlése

en: My relationships
hu: Saját kapcsolatok

en: Your relationships to this user
hu: Kapcsolat ehhez a felhasználóhoz

en: Relationship actions
hu: Kapcsolat akciók

en: Relationship settings
hu: Kapcsolat beállításai

en: My Relationships: All relationships
hu: Saját kapcsolatok: Minden kapcsolat

en: User Relationships: All relationships
hu: Felhasználó kapcsolatai: összes kapcsolat

en: Number of relationships to display in block
hu: A blokkban megjelenő kapcsolatok száma

en: Which relationships should be displayed
hu: Melyik kapcsolat jelenjen meg

en: Plural
hu: Többes szám

en: one way
hu: egyirányú

en: mutual
hu: kölcsönös

en: No relationships available.
hu: Nincs elérhető kapcsolat.

en: Relationship Types
hu: Kapcsolattípusok

en: not online
hu: nincs jelen

en: No relationships found
hu: Nem található kapcsolat

en: %username's %relationships
hu: %username %relationships

en: %username's pending relationships
hu: %username függő kapcsolatai

en: Sent Requests
hu: Küldött felkérések

en: Received Requests
hu: Érkezett felkérések

en: No pending relationships found
hu: Nem található függő kapcsolat

en: Create a relationship with %name
hu: Kapcsolat létrehozása %name felhasználóval

en: Disapprove
hu: Visszautasítás

en: pending relationship requests
hu: függő kapcsolati felkérések

en: pending requests
hu: függő felkérések

en: User Relationships
hu: Felhasználói kapcsolatok

en: Add default
hu: Alapértelmezés hozzáadása

en: Delete default
hu: Alapértelmezés törlése

en: Relationship
hu: Kapcsolat

en: You must enter an existing user's name.
hu: Egy létező felhasználónevet kell megadni.

en: You must enter an existing relationship's name.
hu: Egy létező kapcsolatnevet kell megadni.

en: No default relationships available.
hu: Nincs elérhető alapértelmezés szerinti kapcsolat.

en: Default Relationships
hu: Alapértelmezés szerinti kapcsolatok

en: relationships
hu: kapcsolatok

en: Email Options
hu: Email lehetőségek

en: Send @op messages
hu: Küldött @op üzenetek

en: Relationship email settings
hu: Kapcsolati email beállítások

en: Receive relationship email notifications
hu: Kapcsolati email értesítések fogadása

en: Removed
hu: Eltávolított

en: Relationship type
hu: Kapcsolattípus

en: Everyone
hu: Mindenki

en: Requester
hu: Felkérő

en: Requestee
hu: Felkért

en: Request
hu: Felkérés

en: Unknown error
hu: Ismeretlen hiba

en: pending
hu: függőben

en: Decline
hu: Elutasítás

en: approved
hu: elfogadott

en: Saving...
hu: Mentés…

en: Relationship status
hu: Kapcsolat állapota

en: Author Pane
hu: Szerzői tábla

en: Not Approved
hu: Nem elfogadott

en: My Pending Relationships
hu: Saját függő kapcsolatok

en: User Relationships: Actions
hu: Felhasználó kapcsolatai: műveletek

en: requester
hu: felkérő

en: requestee
hu: felkért

en: Newest
hu: Legújabb

en: Oldest
hu: Legrégebbi

en: No Pending Requests
hu: Nincsenek függő felkérések

en: Relationship Type
hu: Kapcsolat típusa

en: Node access based on your relationships to other users
hu: Tartalmak hozzáférési jogosultságainak állítása a másokkal kialakított kapcsolatok függvényében

en: Is the logged in user
hu: A bejelentkezett felhasználó

en: Remove @name from @rel_plural_name
hu: @name eltávolítása innen: @rel_plural_name

en: Add @rel_name
hu: @rel_name hozzáadása

en: Become @name's @rel_name
hu: Legyen @name felhasználó @rel_name

en: Become %name's %rel_name
hu: Legyen %name %rel_name

en: Relationship requests
hu: Kapcsolati felkérések

en: I am a @rel_name of
hu: „@rel_name” kapcsolat a felhasználóval:

en: @username's
hu: @username

en: currently logged in user
hu: jelenleg bejelentkezett felhasználó

en: My Relationships: @type @extra
hu: Saját kapcsolatok: @type @extra

en: User Relationships: @type @extra
hu: Felhasználó kapcsolatai: @type @extra

en: UR-Blocks
hu: Felhasználói kapcsolatok - Blokkok

en: @rel_name of
hu: @rel_name

en: @rel_name to !username (!controls)
hu: @rel_name !username felhasználóval (!controls)

en: @rel_name from !username (!controls)
hu: @rel_name !username felhasználótól (!controls)

en: UR-Defaults
hu: Felhasználói kapcsolatok - Alapértelmezések

en: Elaboration
hu: Kidolgozás

en: Elaborations
hu: Kidolgozások

en: UR-Elaborations
hu: Felhasználói kapcsolatok - Kidolgozások

en: UR-Implications
hu: Felhasználói kapcsolatok - Implikációk

en: UR-Invite
hu: Felhasználói kapcsolatok - Meghívás

en: UR-Mailer
hu: Felhasználói kapcsolatok - Levelező

en: UR-Node Access
hu: Felhasználói kapcsolatok - Tartalom elérés

en: No such relationship type
hu: Nincs ilyen kapcsolattípus

en: Unknown failure
hu: Ismeretlen hiba

en: UR-Services
hu: Felhasználói kapcsolatok - Szolgáltatások

en: User relationships
hu: Felhasználói kapcsolatok

en: User relationship
hu: Felhasználói kapcsolat

en: RTID
hu: Kapcsolattípus azonosító

en: Type ID of the relationship
hu: A kapcsolat típusának azonosítója

en: Singular or plural name of the relationship
hu: A kapcsolat egyes-, vagy többes számú neve

en: Requester user
hu: Felkérő felhasználó

en: Requestee user
hu: Felkért felhasználó

en: Type of the relationship
hu: A kapcsolat típusa

en: Name of the relationship (plural)
hu: A kapcsolat neve (többes szám)

en: Requires approval
hu: Elfogadás szükséges

en: Singular/Plural
hu: Egyes / Többes szám

en: Singular name
hu: Egyes szám neve

en: UR-Views
hu: Felhasználói kapcsolatok - Nézetek

en: UR-API
hu: Felhasználói kapcsolatok - API

en: AJAX Popup Positioning
hu: AJAX felugró ablakok pozícionálása

en: Mouse cursor
hu: Egérkurzor

en: Request relationship
hu: Kapcsolati felkérés

en: Approve relationship
hu: Kapcsolat elfogadása

en: Disapprove relationship
hu: Kapcsolat visszautasítása

en: Cancel relationship
hu: Kapcsolat megszakítása

en: Your %relationship_name request has been sent to !requestee.
hu: %relationship_name felkérés !requestee számára elküldésre került.

en: !requester's %relationship_name request has been approved.
hu: !requester %relationship_name felkérése elfogadásra került.

en: !requester has declined your %relationship_name request.
hu: %relationship_name felkérést !requester visszautasította.

en: Your %relationship_name request to !requestee has been canceled.
hu: !requestee számára küldött %relationship_name felkérés törlésre került.

en: !requester has requested to be your %relationship_name.  Please view your !pending_relationship_requests to approve them.
hu: !requester felkérése, mint %relationship_name. A jóváhagyáshoz ide kell kattintani: !pending_relationship_requests.

en: This user does not exist.
hu: A felhasználó nem létezik.

en: This relationship type does not exist.
hu: A kapcsolattípus nem létezik.

en: An error has occurred. Please contact the site administrator.
hu: Hiba történt. Fel kell venni a kapcsolatot az oldal üzemeltetőjével.

en: Please choose the type of relationship.
hu: A kapcsolat típusának kiválasztása.

en: You have sent a new %relationship_name request to this user. (!pending_requests)
hu: Egy új „%relationship_name” felkérés el lett küldve ennek a felhasználónak. (!pending_requests)

en: This user has requested to be your %relationship_name. (!pending_requests)
hu: Ettől a felhasználótól érkezett egy felkérés, mint %relationship_name. (!pending_requests)

en: My relationships only
hu: Csak a saját kapcsolatok

en: My %relationships
hu: Saját %relationships

en: All my relationships
hu: Minden saját kapcsolat

en: All %username's relationships
hu: %username összes kapcsolata

en: My pending relationships
hu: Saját függő kapcsolatok

en: administer user relationships
hu: felhasználói kapcsolatok adminisztrációja

en: maintain own relationships
hu: saját kapcsolatok karbantartása

en: view user relationships
hu: felhasználói kapcsolatok megtekintése

en: UR-UI
hu: Felhasználói kapcsolatok - Felhasználói felület

en: Form Loading
hu: Ürlap betöltése

en: @rel_name to !requestee
hu: @rel_name: !requestee

en: @rel_name from !requester
hu: @rel_name felkérés !requester felhasználótól

en: First User
hu: Első felhasználó

en: Second User
hu: Második felhasználó

en: Error, unset permission
hu: Hiba, nem beállított jogosultság

en: Send Request messages
hu: Küldött felkérési üzenetek

en: Send Cancel messages
hu: Küldött megszakítási üzenetek

en: Send Approve messages
hu: Küldött elfogadási üzenetek

en: Send Disapprove messages
hu: Küldött visszautasítási üzenetek

en: Send Remove messages
hu: Küldött eltávolítási üzenetek

en: Restrict Private Messaging to only related users
hu: Korlátozza a személyes üzenetekre

en: Informational Messages
hu: Információs üzenetek

en: Too many relationships
hu: Túl sok kapcsolat

en: Existing request
hu: Létező felkérések

en: Existing relationship
hu: Létező kapcsolat

en: Not accepting requests
hu: Nem elfogadott felkérések

en: Self request
hu: Önfelkérés

en: Non-existent user
hu: Nem létező felhasználó

en: Non-existent type
hu: Nem létező típus

en: Relationship type not set
hu: A kapcsolat típusa nincs megadva

en: Relationship type not allowed
hu: A kapcsolattípus nem engedélyezett

en: @username's relationships
hu: @username kapcsolatai

en: My @relationships
hu: Saját @relationships

en: @username's @relationships
hu: @username @relationships

en: Status link
hu: Állapot hivatkozás

en: User Relationship
hu: Felhasználói kapcsolatok

en: Role exclusions
hu: Szerepkör kizárások

en: Are you sure you wish to send a new %rel_name request to !name?
hu: Új %rel_name felkérést !name felhasználó számára valóban el legyen küldve?

en: Remove @rel_name
hu: @rel_name eltávolítása

en: Relationship has type
hu: A kapcsolat típusa

en: User A
hu: A felhasználó

en: User B
hu: B felhasználó

en: A user relationship has been requested
hu: A felhasználónál kapcsolati felkérés történt

en: User who initiated the request
hu: A felhasználó, aki kezdeményezte a felkérést

en: User whose relationship is requested
hu: A felhasználó, akit a kapcsolatra felkértek

en: The relationship object
hu: A kapcsolat objektum

en: A user relationship has been cancelled
hu: A felhasználó kapcsolata megszakításra került

en: A user relationship has been approved
hu: A felhasználó kapcsolata elfogadásra került

en: A user relationship has been disapproved
hu: A felhasználó kapcsolata visszautasításra került

en: A user relationship has been removed
hu: A felhasználó kapcsolata eltávolításra került

en: UR-Rules
hu: Felhasználói kapcsolatok – Szabályok
