User Relationships (6.x-1.1) - en to ka translation catalogue (33 entries)

en: delete
ka: წაშლა

en: Status
ka: სტატუსი

en: Replacement strings are: %macros
ka: ჩანაცვლებადი სტრიქონებია: %macros

en: Approve
ka: დადასტურება

en: Delete
ka: წაშლა

en: Submit
ka: დადასტურება

en: Operations
ka: ოპერაციები

en: Username
ka: მომხმარებელი

en: Type
ka: ტიპი

en: yes
ka: დიახ

en: List
ka: სია

en: Cancel
ka: გაუქმება

en: Remove
ka: ამოშლა

en: Yes
ka: დიახ

en: No
ka: არა

en: view
ka: ნახვა

en: Settings
ka: პარამეტრები

en: Name
ka: სახელი

en: edit
ka: რედაქტირება

en: Unknown
ka: უცნობი

en: User
ka: მომხმარებელი

en: no
ka: არა

en: All
ka: ყველა

en: 1 day | @count days
ka[0]: 1 დღე
ka[1]: @count დღე

en: Never
ka: არასდროს

en: Send
ka: გაგზავნა

en: General
ka: ზოგადი

en: Random
ka: შემთხვევითი

en: Created date
ka: შექმნის თარიღი

en: Updated date
ka: განახლების თარიღი

en: Messages
ka: შეტყობინებები

en: update
ka: განახლება

en: Fixed
ka: ფიქსირებული
