User Relationships (6.x-1.1) - en to ne translation catalogue (28 entries)

en: delete
ne: हटाउनुस

en: Status
ne: अवस्था

en: Replacement strings are: %macros
ne: प्रतिस्थापन स्ट्रिङ हुन्:  %macros

en: Approve
ne: स्वीकार गर्नुहोस

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Submit
ne: बुझाउनुहोश

en: Operations
ne: सञ्चालनहरू

en: Username
ne: प्रयोगकर्ता नाम

en: Type
ne: प्रकार

en: yes
ne: हो

en: List
ne: सूचि

en: Cancel
ne: रद्द गर्नुहोस्

en: Remove
ne: हटाउनुहोस्

en: Yes
ne: हो

en: No
ne: हुँदैन

en: view
ne: दृश्य

en: This action cannot be undone.
ne: यो कार्यलाई पूर्वस्थितिमा फर्काउन सकिँदैन

en: Settings
ne: सेटिङहरू

en: Name
ne: नाम

en: edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: Default
ne: पूर्वनिर्धारित

en: Unknown
ne: अज्ञात

en: User
ne: प्रयोगकर्ता

en: no
ne: हैन

en: All
ne: सबै

en: 1 day | @count days
ne[0]: १ दिन
ne[1]: @count दिन

en: Send
ne: पठाउनुहोस्

en: Messages
ne: सन्देशहरू
