User Relationships (6.x-1.1) - en to oc translation catalogue (50 entries)

en: delete
oc: suprimir

en: Status
oc: Estatut

en: Approve
oc: Aprovar

en: Delete
oc: Suprimir

en: Submit
oc: Sometre

en: Operations
oc: Accions

en: Username
oc: Nom d'utilizaire

en: Type
oc: Tipe

en: yes
oc: òc

en: List
oc: Listar

en: Cancel
oc: Anullar

en: Remove
oc: Levar

en: Yes
oc: Òc

en: No
oc: Non

en: view
oc: veire

en: This action cannot be undone.
oc: Aquesta accion es irreversibla.

en: Settings
oc: Paramètres

en: Name
oc: Nom

en: edit
oc: modificar

en: Default
oc: Per defaut

en: Unknown
oc: Desconegut

en: User
oc: Utilizaire

en: no
oc: non

en: All
oc: Tot

en: days
oc: jorns

en: Submitted
oc: Somés

en: 1 day | @count days
oc[0]: 1 jorn
oc[1]: @count jorns

en: Never
oc: Pas jamai

en: Send
oc: Mandar

en: Random
oc: A l'azard

en: Expiration
oc: Expiracion

en: Operation
oc: Operacion

en: Created date
oc: Data de creacion

en: Updated date
oc: Data de mesa a jorn

en: Approved
oc: Aprovat

en: Pending
oc: En espèra

en: Messages
oc: Messatges

en: update
oc: metre a jorn

en: Fixed
oc: Fixe

en: Reverse
oc: Inversat

en: Relationships
oc: Relacions

en: Relationship
oc: Relacion

en: relationships
oc: relacions

en: Removed
oc: Suprimit

en: Relationship type
oc: Tipe de relacion

en: Not Approved
oc: Pas aprovat

en: Is the logged in user
oc: Es l'utilizaire connectat

en: First User
oc: Primièr utilizaire

en: Second User
oc: Deuxième utilizaire

en: Error, unset permission
oc: Error, permission non definida
