User Relationships (6.x-1.1) - en to sk translation catalogue (59 entries)

en: delete
sk: odstrániť

en: Status
sk: Stav

en: Replacement strings are: %macros
sk: Reťazce na nahradenie sú: %macros

en: Approve
sk: Schváliť

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Submit
sk: Odoslať

en: Operations
sk: Operácie

en: Username
sk: Používateľské meno

en: Type
sk: Typ

en: yes
sk: áno

en: List
sk: Zoznam

en: Cancel
sk: Zrušiť

en: Remove
sk: Odstrániť

en: Yes
sk: Áno

en: No
sk: Nie

en: view
sk: zobraziť

en: This action cannot be undone.
sk: Túto akciu nemožno vrátiť späť.

en: Settings
sk: Nastavenia

en: Name
sk: Názov

en: edit
sk: upraviť

en: Default
sk: Predvolené

en: Unknown
sk: Neznámy

en: User
sk: Používateľ

en: no
sk: nie

en: All
sk: Všetky

en: days
sk: dni

en: Submitted
sk: Odoslané

en: 1 day | @count days
sk[0]: @count deň
sk[1]: @count dni
sk[2]: @count dní

en: Never
sk: Nikdy

en: Private messages
sk: Súkromné správy

en: Send
sk: Odoslať

en: General
sk: Všeobecné

en: Random
sk: Náhodný

en: Expiration
sk: Expirácia

en: Operation
sk: Operácia

en: Created date
sk: Dátum vytvorenia

en: Updated date
sk: Dátum aktualizácie

en: Approved
sk: Schválené

en: Are you sure you want to delete %name?
sk: Naozaj chcete odstrániť %name?

en: Pending
sk: Čakajúce

en: Declined
sk: Zamietnuté

en: Messages
sk: Správy

en: update
sk: aktualizácia

en: Accepted
sk: Prijaté

en: Reverse
sk: Otočiť

en: Relationships
sk: Vzťahy

en: Create relationship types
sk: Vytvoriť typy vzťahov

en: Add type
sk: Pridať typ

en: User Relationships Autocomplete
sk: Automatické dokončovanie používateľských vzťahov

en: My relationships
sk: Moje vzťahy

en: Plural
sk: Množné číslo

en: No relationships found
sk: Nenájdené žiadne vzťahy

en: No pending relationships found
sk: Nenájdené žiadne čakajúce vzťahy

en: User Relationships
sk: Používateľské vzťahy

en: Relationship
sk: Vzťah

en: relationships
sk: vzťahy

en: Everyone
sk: Každý

en: Decline
sk: Odmietnuť

en: Not Approved
sk: Neschválené
