User Relationships (6.x-1.1) - en to sr translation catalogue (19 entries)

en: delete
sr: избриши

en: Status
sr: Статус

en: Approve
sr: Одобри

en: Delete
sr: Избриши

en: Submit
sr: Пошаљи

en: Operations
sr: Операције

en: Username
sr: Корисничко име

en: Type
sr: Tип

en: List
sr: Листа

en: Cancel
sr: Поништи

en: Remove
sr: Уклони

en: This action cannot be undone.
sr: Ова радња је неповратна.

en: Settings
sr: Подешавања

en: Name
sr: Име

en: edit
sr: измени

en: Default
sr: Подразумевано

en: User
sr: Корисник

en: no
sr: не

en: 1 day | @count days
sr[0]: @count дан
sr[1]: @count дана
sr[2]: @count[2] дана
