User Relationships (6.x-1.2) - en to am translation catalogue (21 entries)

en: delete
am: ሰርዝ

en: Status
am: ሁኔታ

en: Delete
am: ሰርዝ

en: Submit
am: አስገባ

en: Operations
am: ክወናዎች

en: Username
am: የተጠቃሚ ስም

en: Type
am: ዓይነት

en: yes
am: አዎ

en: List
am: ዝርዝር

en: Cancel
am: ሰርዝ

en: Remove
am: አስወግድ

en: Yes
am: እሺ

en: No
am: እምቢ

en: view
am: ትይታ

en: Settings
am: ቅንብሮች

en: Name
am: ስም

en: edit
am: አስተካክል

en: Default
am: ነባሪ

en: User
am: ተጠቃሚ

en: 1 day | @count days
am[0]: 1 ቀን
am[1]: @count ቀኖች

en: My relationships
am: የኔ ዝምድናዎች
