User Relationships (6.x-1.2) - en to is translation catalogue (37 entries)

en: delete
is: eyða

en: Status
is: Staða

en: Approve
is: Samþykkja

en: Delete
is: Eyða

en: Submit
is: Vista

en: Operations
is: Aðgerðir

en: Username
is: Notendanafn

en: Type
is: Gerð

en: yes
is: já

en: List
is: Listi

en: Cancel
is: Hætta við

en: Remove
is: Fjarlægja

en: Yes
is: Já

en: No
is: Nei

en: view
is: skoða

en: This action cannot be undone.
is: Ekki er hægt að afturkalla þessa aðgerð.

en: Settings
is: Stillingar

en: Name
is: Nafn

en: edit
is: breyta

en: Default
is: Sjálfgefið

en: Unknown
is: Óþekkt

en: User
is: Notandi

en: no
is: nei

en: All
is: Allt

en: days
is: dagar

en: 1 day | @count days
is[0]: 1 dagur
is[1]: @count dagar

en: Never
is: Aldrei

en: Send
is: Senda

en: General
is: Almennt

en: Created date
is: Dags. stofnað

en: Updated date
is: Dags. uppfært

en: Approved
is: Samþykkt

en: Pending
is: Í biðstöðu

en: Relationships
is: Tengsl

en: Relationship
is: Tengsl

en: relationships
is: tengsl

en: Not Approved
is: Hafnað
