User Relationships (6.x-1.2) - en to ku translation catalogue (32 entries)

en: delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Status
ku: ڕەوش

en: Approve
ku: پەسەندکردن

en: Delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Submit
ku: بنێرە

en: Operations
ku: کاره‌کان

en: Username
ku: ناوی تێپەڕبوون

en: Type
ku: جۆر

en: yes
ku: بەڵێ

en: List
ku: لیستە

en: Cancel
ku: پاشگه‌زبه‌وه‌

en: Remove
ku: بسڕەوە

en: Yes
ku: بەڵێ

en: No
ku: نەخێر

en: view
ku: پیشاندان

en: This action cannot be undone.
ku: ئەم کارە یەکجارییە و پەشیمانبوونەوەی تێدا نییە.

en: Settings
ku: سازکارییەکان

en: Name
ku: ناو

en: edit
ku: ده‌ستکاریکردن

en: Default
ku: بنه‌ڕه‌ت

en: Unknown
ku: نەزانراو

en: User
ku: بەکارهێنەر

en: no
ku: نەخێر

en: All
ku: هەموو

en: 1 day | @count days
ku[0]: 1 ڕۆژ
ku[1]: @count ڕۆژ

en: Never
ku: هیچ کاتێک

en: Send
ku: بینێره‌

en: General
ku: گشتی

en: Random
ku: هەرەمەکی

en: Operation
ku: کردار

en: update
ku: نوێبکەوە

en: relationships
ku: پەیوندییەکان
