User Relationships (6.x-1.2) - en to mk translation catalogue (8 entries)

en: Type
mk: Тип

en: yes
mk: да

en: List
mk: Листа

en: Remove
mk: Одстрани

en: Settings
mk: Поставки

en: edit
mk: промени

en: Relationships
mk: Релации

en: Relationship
mk: Релација
