User Relationships (6.x-1.2) - en to my translation catalogue (24 entries)

en: delete
my: ဖျက်ရန်

en: Status
my: အခြေအနေ

en: Delete
my: ပယ်ဖျက်

en: Submit
my: တင်သွင်းသည်

en: Operations
my: လုပ်ဆောင်ချက်များ

en: Username
my: အမည်

en: Type
my: အမျိုးအစား

en: yes
my: ဟုတ်ကဲ့

en: List
my: စာရင်း

en: Cancel
my: ပယ်ဖျက်

en: Remove
my: ထုတ်ပယ်/ပယ်ဖျက်

en: Yes
my: ဟုတ်ကဲ့

en: No
my: မဟုတ်ဘူး

en: view
my: မြင်ကွင်း

en: Settings
my: အစီအမံများ

en: Name
my: အမည်

en: edit
my: ပြင်ရန်

en: Unknown
my: မသိနိုင်သော

en: User
my: အသုံးပြုသူ

en: no
my: မဟုတ်/မလုပ်

en: 1 day | @count days
my[0]: ၁ ရက်
my[1]: @count  ရက်

en: Never
my: ဘယ်တော့မှ

en: Operation
my: ပြုလုပ်ဆောင်ရွက်ခြင်း

en: Approved
my: ခွင့်ပြုပြီး
