User Relationships (6.x-1.2) - en to se translation catalogue (14 entries)

en: delete
se: sihko

en: Delete
se: Sihko

en: Username
se: Geavahannamma

en: Type
se: Šládja

en: Cancel
se: Hilggo

en: Yes
se: Jua

en: No
se: Ii

en: This action cannot be undone.
se: Dán it sáhte gáhtat

en: Name
se: Namma

en: edit
se: rievdda

en: User
se: Geavaheaddji

en: All
se: Buot

en: 1 day | @count days
se[0]: 1 beaivi
se[1]: @count beaivve

en: relationships
se: oktavuođat
