User Relationships (6.x-1.3) - en to bo translation catalogue (47 entries)

en: delete
bo: བསུབ

en: Status
bo: གནས་སྟངས

en: Approve
bo: ཆོག་མཆན་སྤྲོད་པ

en: Delete
bo: བསུབ་པ

en: Submit
bo: ཡར་སྤྲོད

en: Operations
bo: སྤྱོད་སྟངས

en: Username
bo: སྤྱོད་མཁན་གྱི་མིང

en: Type
bo: རིགས

en: yes
bo: ཡིན

en: List
bo: མིང་ཐོ

en: Cancel
bo: ཕྱིར་འཐེན

en: Remove
bo: བསུབ་པ

en: Yes
bo: ཡིན

en: No
bo: མིན

en: view
bo: ལྟ་ཞིབ

en: This action cannot be undone.
bo: བྱ་འགུལ་འདི་སླར་གསོ་བྱེད་མི་ཐུབ།

en: Settings
bo: སྒྲིག་འགོད

en: Name
bo: མིང

en: edit
bo: རྩོམ་སྒྲིག

en: Default
bo: སྔར་ཡོད

en: Unknown
bo: རྒྱུས་མེད་པ

en: User
bo: སྤྱོད་མཁན

en: no
bo: མིན

en: All
bo: ཡོངས

en: Submitted
bo: ཡར་སྤྲད་ཟིན

en: Never
bo: ནམ་ཡང་མི་བྱེད

en: Send
bo: སྐུར་བ

en: General
bo: སྤྱིར་བཏང

en: Random
bo: ངེས་མེད

en: Operation
bo: བཀོལ་སྤྱོད

en: Created date
bo: གསར་འཛུགས་ཀྱི་ཟླ་ཚེས

en: Updated date
bo: གསར་སྒྱུར་བྱས་པའི་དུས

en: Approved
bo: ཆོག་མཆན་ཐོབ་པ

en: Pending
bo: ཞིབ་བཤེར་བྱེད་པ་སྒུག་པ།

en: Messages
bo: བརྡ་འཕྲིན

en: Fixed
bo: ངེས་གཏན་བྱས་ཟིན

en: Reverse
bo: ཁ་ཕྱོགས་བརྗེ་བ

en: Relationships
bo: འབྲེལ་བ

en: Plural
bo: མང་ཚིག

en: Relationship
bo: འབྲེལ་བ

en: relationships
bo: འབྲེལ་བ

en: Relationship type
bo: འབྲེལ་ལམ་གྱི་རིགས།

en: Not Approved
bo: ཆོག་མཆན་ཐོབ་མེད

en: Is the logged in user
bo: ནང་འཇུག་བྱས་པའི་སྤྱོད་མཁན་ཡིན་པ

en: First User
bo: སྤྱོད་མཁན་དང་པོ

en: Second User
bo: སྤྱོད་མཁན་གཉིས་པ

en: Error, unset permission
bo: ནོར་འཁྲུལ། ཆོག་མཆན་སྒྲིག་འགོད་འདོར་བ
