User Relationships (6.x-1.3) - en to hr translation catalogue (39 entries)

en: delete
hr: ukloni

en: Approve
hr: Odobri

en: Delete
hr: Ukloni

en: Submit
hr: Pošalji

en: Operations
hr: Operacije

en: Username
hr: Korisničko ime

en: Type
hr: Vrsta

en: yes
hr: da

en: List
hr: Popis

en: Cancel
hr: Otkaži

en: Remove
hr: Ukloni

en: Yes
hr: Da

en: No
hr: Ne

en: view
hr: prikaz

en: This action cannot be undone.
hr: Neopoziva radnja.

en: Settings
hr: Postavke

en: Name
hr: Naziv

en: edit
hr: uredi

en: Default
hr: Zadano

en: Unknown
hr: Nepoznato

en: User
hr: Korisnik

en: no
hr: ne

en: All
hr: Svi

en: 1 day | @count days
hr[0]: @count dan
hr[1]: @count dana
hr[2]: @count dana

en: Never
hr: Nikada

en: Private messages
hr: Privatne poruke

en: Send
hr: Pošalji

en: General
hr: Općenito

en: Random
hr: Nasumično

en: Operation
hr: Operacija

en: Created date
hr: Nadnevak stvaranja

en: Updated date
hr: Nadnevak osvježenja

en: Are you sure you want to delete %name?
hr: Jeste li sigurni da želite obrisati %name?

en: Messages
hr: Poruke

en: update
hr: ažuriraj

en: Relationships
hr: Odnosi

en: Plural
hr: Množina

en: Relationship
hr: Odnos

en: relationships
hr: odnosi
