User Relationships (6.x-1.3) - en to pl translation catalogue (236 entries)

en: delete
pl: usuń

en: Replacement strings are: %macros
pl: Zamienniki ciągów tekstowych: %macros

en: Approve
pl: Zatwierdź

en: Delete
pl: Usuń

en: Submit
pl: Zachowaj

en: Operations
pl: Operacje

en: Username
pl: Nazwa użytkownika

en: Type
pl: Typ

en: yes
pl: tak

en: List
pl: Lista

en: Cancel
pl: Anuluj

en: Remove
pl: Usuń

en: Yes
pl: Tak

en: No
pl: Nie

en: view
pl: przeglądaj

en: This action cannot be undone.
pl: Operacja jest nieodwracalna.

en: Settings
pl: Ustawienia

en: Name
pl: Nazwa

en: edit
pl: edytuj

en: Default
pl: Domyślny

en: Unknown
pl: Nieznany

en: User
pl: Użytkownik

en: no
pl: nie

en: All
pl: Wszystko

en: days
pl: dni

en: Submitted
pl: Przesłano

en: 1 day | @count days
pl[0]: 1 dzień
pl[1]: @count dni
pl[2]: @count dni

en: Never
pl: Nigdy

en: Private messages
pl: Prywatne wiadomości

en: Allow private messages
pl: Zezwól na prywatne wiadomości

en: Send
pl: Wyślij

en: General
pl: Ogólne

en: Email subject
pl: Temat e-maila

en: Random
pl: Losowo

en: Error Messages
pl: Komunikaty o błędach

en: Expiration
pl: Wygaśnięcie

en: Operation
pl: Czynność

en: Created date
pl: Data utworzenia

en: Updated date
pl: Data aktualizacji

en: Approved
pl: Zatwierdzone

en: Are you sure you want to delete %name?
pl: Czy na pewno chcesz usunąć %name?

en: Pending
pl: Oczekujące

en: Declined
pl: Odrzucone

en: Messages
pl: Wiadomości

en: update
pl: aktualizacja

en: If you check this, users will have a new setting on their account edit page.
pl: Jeśli to zaznaczysz, użytkownicy będą mieli nowe ustawienia na swojej stronie edycji konta.

en: Received requests
pl: Otrzymane zaproszenia

en: Sent requests
pl: Wysłane zaproszenia

en: Accepted
pl: Zaakceptowane

en: Strict
pl: Ścisła

en: Fixed
pl: Sztywny

en: Reverse
pl: Odwróć

en: %name has already been used.
pl: %name została już użyta

en: Expiration period must be an integer greater than or equal to 0.
pl: Wygaśnięcie okresu musi być liczbą całkowitą większą lub równa 0.

en: Relationship %name has been added.
pl: Powiązanie %name zostało dodane.

en: User Relationships form: relationship %name added.
pl: Formularz Powiązań Użytkownika: relacje %name dodane.

en: Relationship %name has been updated.
pl: Powiązania %name zostały zaktualizowane.

en: User Relationships form: relationship %name updated.
pl: Formularz Powiązań Użytkownika: powiązania %name zaktualizowane.

en: Relationship %name has been deleted.
pl: Powiązania %name zostały usunięte.

en: User Relationships form: relationship %name deleted.
pl: Formularz Powiązań Użytkownika: powiązanie %name usunięte.

en: Give users the option to create more than one relationship to each other.
pl: Daje użytkownikom możliwość tworzenia więcej niż jednej relacji względem siebie.

en: Allow users to auto approve
pl: Zezwalaj użytkownikom na automatyczne zatwierdzenie

en: Relationships per page
pl: Relacji na stronie

en: Number of relationships to show per page. If set to 0 all will be shown.
pl: Liczba relacji do pokazania na stronie. W przypadku gdy ustawione jest 0 wszystkie relacje zostaną pokazane.

en: The relationships per page setting is not an integer
pl: Ustwienie relacji na stronie nie jest liczbą całkowitą

en: Notifications to users. Replaceable tokens are: @replaceables
pl: Powiadomienia użytkownika. Wzorce podmiany to: @replaceables

en: Example: buddy, friend, coworker, spouse.
pl: Przykład: znajomy, przyjaciel, współpracownik, małżonek.

en: Plural name
pl: Nazwa liczby mnogiej

en: Example: buddies, friends, coworkers, spouses.
pl: Przykład: znajomi, przyjaciele, współpracownicy, małżonkowie.

en: This is a one-way relationship
pl: Ta relacja jest jednokierunkowa

en: Check this if this relationship should only go one way (ex Manager, Subscriber)
pl: Zaznacz to jeśli ta relacja powinna być jednokierunkowa (np. Kierownik, Subskrybent)

en: Requires Approval
pl: Wymagane potwierdzenie

en: Check this if the requestee must approve the relationship
pl: Zaznacz to jeśli zaoferowana relacja musi zostać potwierdzona

en: Request expires in
pl: Wniosek wygasa w

en: After how many days should a request of this type be removed? (0 for never)
pl: Po ilu dniach wnioski tego typu zostaną usunięte? (0 na nigdy)

en: My relationship is
pl: Określ rodzaj relacji

en: How do you relate to %name?
pl: Jakie jest Twoje powiązanie z %name

en: Remove relationship
pl: Usuń relację

en: This module allows you to create relationship types that users can use to connect to each other.
pl: Moduł ten pozwala na tworzenie typów relacji, które użytkownicy mogą używać do łączenia się z sobą.

en: This page lets you setup user relationship types.
pl: Ta strona pozwala skonfigurować typy relacji.

en: Relationships
pl: Powiązania

en: Create relationship types
pl: Tworzenie typów relacji

en: Add type
pl: Dodaj typ

en: Edit type
pl: Edytuj typ

en: Delete type
pl: Usuń typ

en: User Relationships Autocomplete
pl: Autokompletowanie Relacji Użytkownika

en: My relationships
pl: Moje relacje

en: Your relationships to this user
pl: Twoja relacja z tym użytkownikiem

en: Relationship actions
pl: Akcje relacji

en: Relationship settings
pl: Ustawienia relacji

en: Automatically approve the following relationship requests
pl: Automatycznie akceptuj następujące prośby o zatwierdzenie relacji

en: Check off the types of relationships you'd like to automatically approve.
pl: Odznacz

en: My Relationships: All relationships
pl: Moje relacje: Wszystkie relacje

en: User Relationships: All relationships
pl: Relacjie użytkownika: Wszystkie relacje

en: Number of relationships to display in block
pl: Liczba relacji do wyświetlenia w bloku

en: Enter the maximum number of relationships to display in this block.
pl: Wprowadź maksymalną liczbę relacji do wyświetlenia w tym bloku.

en: Which relationships should be displayed
pl: Które z relacji powinny być wyświetlane

en: Plural
pl: Liczba mnoga

en: one way
pl: w jedną stronę

en: mutual
pl: obustronny

en: No relationships available.
pl: Brak dostępnych relacji

en: Relationship Types
pl: Typy relacji

en: not online
pl: nie jest online

en: No relationships found
pl: Nie znaleziono relacji

en: %username's %relationships
pl: %relationships użytkownika %username

en: %username's pending relationships
pl: %username's oczekuje na relacje

en: Sent Requests
pl: Wysłane zaproszenia

en: Received Requests
pl: Otrzymane zaproszenia

en: No pending relationships found
pl: Nie znaleziono oczekujących relacji

en: Create a relationship with %name
pl: utwórz relację z %name

en: Disapprove
pl: Odrzuć

en: pending relationship requests
pl: wnioski oczekujące na relacje

en: pending requests
pl: relacje oczekujące

en: User Relationships
pl: Relacje użytkowników

en: Add default
pl: Dodaj domyślne

en: Delete default
pl: Kasuj domyślne

en: Start typing the name of a user to automatically create a relationship to
pl: Zacznij pisać nazwę użytkownika do którego chcesz automatycznie utworzyć relację

en: Relationship
pl: Powiązanie

en: Start typing the name of a relationship to use
pl: Zacznij pisać nazwę relacji, której chcesz użyć

en: You must enter an existing user's name.
pl: Należy podać istniejącą nazwę użytkownika.

en: You must enter an existing relationship's name.
pl: Należy podać istniejącą nazwę relacji.

en: Default relationship %relationship_name of %username has been added.
pl: Dodana została domyślna relacja %relationship_name z %username.

en: Are you sure you want to delete the default relationship %relationship of %name?
pl: Czy jesteś pewien, że chcesz skasować domyślną relację %relationship z %name?

en: Default relationship %relationship of %name has been deleted.
pl: Domyślna relacja %relationship z %name została usunięta.

en: No default relationships available.
pl: Brak dostępnych domyślnych relacji.

en: Default Relationships
pl: Domyślne Relacje

en: Allows admins to specify relationships that are automatically created when a new user joins
pl: Pozwala adminom na określenie automatycznie tworzonych relacji w momencie kiedy tworzony jest nowy użytkownik

en: This relationship implies
pl: Ta relacja jest powiązana

en: Implies
pl: Wiąże

en: relationships
pl: powiązania

en: Lets admins create implied relationships. For example 'Manager implies Coworker'
pl: Pozwala adminom tworzyć związki pomiędzy relacjami. Dla przykładu "Kierownik jest powiązany z Pracownikiem"

en: Gives users the option of specifying a relationship when inviting new users
pl: Daje użytkownikom możliwość określenia rodzaju relacji w trakcie zapraszania nowych użytkowników

en: Email Options
pl: Opcje e-mail

en: Allow users to turn off relationship messages
pl: Pozwala użytkownikom wyłączyć wiadomości o relacjach

en: Send @op messages
pl: Wysyłanie @op wiadomości

en: Relationship email settings
pl: Ustawienia e-mail relacji

en: Receive relationship email notifications
pl: Otrzymywanie powiadomień e-mail o relacjach

en: Check this if you'd like to receive relationship related email notifications
pl: Zaznacz to jeśli chciałbyś otrzymywać wiadomości e-mail powiązane z relacjami

en: Gives the option to mail users when about relationship events (request, remove, disapprove, approve, etc)
pl: Daje możliwość wysłania wiadomości do użytkowników w sprawie wydarzeń w sprawie relacji (prośba, usunięcie, brak zgody, akceptacja, etc)

en: Relationship type for migrated relationships
pl: Rodzaj relacji dla zmigrowanych relacji

en: You must enter the name of an existing relationship type.
pl: Należy podać nazwę istniejącego typu relacji.

en: Relationship types
pl: Rodzaje relacji

en: Removed
pl: Usunięto

en: Relationship type
pl: Rodzaj relacji

en: Everyone
pl: Każdy

en: Request
pl: Żądanie

en: Unknown error
pl: Nieznany błąd

en: pending
pl: oczekiwanie

en: Decline
pl: Odrzuć

en: approved
pl: zatwierdzone

en: Show user pictures in relationship pages
pl: Pokazuj zdjęcia użytkowników na stronach relacji

en: Not Approved
pl: Niezatwierdzone

en: My Pending Relationships
pl: Relacje oczekujące na zatwierdzenie

en: User Relationships: Actions
pl: Relacje użytkownika: Akcje

en: Newest
pl: Najnowsze

en: Oldest
pl: Najstarsze

en:  (You to Them)
pl:  (Ty do nich)

en:  (Them to You)
pl:  (Oni do Ciebie)

en: No Pending Requests
pl: Brak oczekujących próśb

en: Blocks that can be used with User Relationships
pl: Bloki, które mogą być użyte wraz z Relacjami Użytkownika

en: 
            <ul>
              <li>Users will automatically have these relationships created between them when the implying relationship is created. (ex: Manager implies Coworker).</li>
              <li>When the implied relationship is removed the implying relationship will not be removed. (ex: removing Coworker WILL NOT remove Manager)</li>
              <li>If "strict" is set the implying relationship will be removed when the implied relationship is removed. (ex: removing Coworker WILL remove Manager)</li>
              <li>Reverse is really only useful for one-way relationships. It allows things like Parent implies Offspring to work in the right direction</li>
            </ul>
pl: 
            <ul>
              <li>Użytkownikom automatycznie zostaną utworzone relacje pomiędzy nimi, jeśli relacja jest powiązana. (np: Kierownik jest powiązany z  Pracownikiem).</li>
              <li>Kiedy powiązana relacja jest usuwana, relacja do której istnieje powiązanie nie zostanie usunięta. (np: usunięcie Pracownika NIE USUNIE Kierownika)</li>
              <li>Jeśli ustawiono"ścisła" powiązana relacja zostanie usunięta. (np: usunięcie Pracownika USUNIE Kierownika)</li>
              <li>Odwróć, jest przydatne tylko w relacjach jednokierunkowych. Pozwala na rzeczy typu Rodzic ma powiązanie z Potomstwem działające w określonym kierunku</li>
            </ul>

en: Relationship Type
pl: Rodzaj Relacji

en: You ran this migration %date
pl: Tą migrację wykonano %date

en: %count buddylist records await your import.
pl: %count rekordów z listy znajomych oczekuje na import.

en: Don't do the main migration
pl: Nie wykonuj głównej migracji

en: Check this if you've already done the main migration and don't want to re-run it.
pl: Zaznacz to jeśli już przeprowadziłeś główną migrację i nie chcesz przeprowadzać jej ponownie.

en: Migrate %count pending requests
pl: Migrowanie @count oczekujących zapytań

en: Migrate!
pl: Migracja!

en: Buddies Migration took @amount
pl: Migracja znajomych zajęła @amount

en: There was an error migrating the buddylist.
pl: Wystąpił błąd podczas migracji listy znajomych.

en: Pending relationships migration successfully ran.
pl: Oczekująca migracja relacji użytkownika została wykonana poprawnie.

en: Pending Buddies Migration took @amount
pl: Oczekująca Migracja Znajomych zajęła @amount

en: There was a problem migrating pending relationships
pl: Wystąpił problem podczas migracji relacji oczekujących na zaakceptowanie

en: User Relationships Node Access
pl: Dostęp do węzłów relacji użytkownika

en: Node access based on your relationships to other users
pl: Dostęp do węzła w oparciu o relację z użytkownikami

en: If no box is ticked, then anyone can @action.
pl: Jeśli opcja nie jest zaznaczona, każdy może @action.

en: Provides per node access control based on relationship to author
pl: Dostarcza kontrolę dostępu per węzeł w oparciu o relację z autorem

en: Is the logged in user
pl: Zalogowany użytkownik

en: Remove @name from @rel_plural_name
pl: Usuwanie @name z @rel_plural_name

en: Add @rel_name
pl: Dodaj @rel_name

en: Become @name's @rel_name
pl: Zostań @name's @rel_name

en: Become %name's %rel_name
pl: Dodaj %name jako %rel_name

en: Error getting user relationships: @msg
pl: Błąd podczas tworzenia relacji użytkownika: @msg

en: Error approving relationship: @msg
pl: Błąd podczas zatwierdzania relacji użytkownika: @msg

en: Error removing relationship: @msg
pl: Błąd podczas usuwania relacji użytkownika: @msg

en: No such relationship type
pl: Brak tego typu relacji

en: Unknown failure
pl: Nieznany błąd

en: Error requesting relationship: @msg
pl: Błąd wysyłania prośby o relację: @msg

en: API version to use
pl: Wersja API możliwa do użycia

en: Get a list of relationship types
pl: Zobacz listę rodzajów relacji

en: Get a list of my relationships
pl: Zobacz listę moich relacji

en: Relationship ID to delete
pl: ID Relacji do skasowania

en: Reason for deletion (cancel, disapprove, remove)
pl: Przyczyna skasowania (anulowanie, brak zgody, usunięcie)

en: Delete an existing or pending relationship
pl: Kasowanie istniejącej lub oczekującej na akceptację relacji

en: Relationship ID to approve
pl: ID relacji do zaakceptowania

en: Approve a requested relationship
pl: Akceptuj prośbę o relację

en: UID to request a relationship with
pl: UID do wysłania prośby o relację

en: Name of relationship type to create
pl: Nazwa tworzonego rodzaju relacji

en: Request a relationship with another user
pl: Wyślij prośbę o potwierdzenie relacji z innym użytkownikiem

en: Allow multiple relationships
pl: Zezwalaj na wiele relacji

en: AJAX Popup Positioning
pl: Pozycja wyskakującego okienka AJAX

en: Mouse cursor
pl: Kursor myszy

en: Request relationship
pl: Wyślij prośbę o powiązanie

en: Are you sure you want to approve the %relationship_name relationship request from !name?
pl: Czy chcesz zatwierdzić relację %relationship_name z użytkownikiem !name?

en: Approve relationship
pl: Zatwierdzanie relacji użytkownika

en: Are you sure you wish to delete the %relationship_name relationship with !name?
pl: Czy na pewno chcesz usunąć relacje %relationship_name z użytkownikiem !name?

en: Your %relationship_name request has been sent to !requestee.
pl: Twoja prośba o utworzenie relacji %relationship_name została wysłana do użytkownika !requestee.

en: !requester's %relationship_name request has been approved.
pl: Zatwierdziłeś wniosek użytkownika !requester jako Twój %relationship_name.

en: The %relationship_name relationship of !requester to !requestee has been deleted.
pl: Relacja %relationship_name pomiędzy użytkownikami !requester a !requestee została usunięta.

en: !requester has requested to be your %relationship_name.  Please view your !pending_relationship_requests to approve them.
pl: !requester chce utworzyć z tobą relację %relationship_name. Zobacz !pending_relationship_requests aby zaakceptować.

en: You have sent a new %relationship_name request to this user. (!pending_requests)
pl: Wysłano już prośbę o utworzenie relacji typu %relationship_name z tym użytkownikiem. (!pending_requests)

en: My %relationships
pl: Moi %relationships

en: My pending relationships
pl: Moje oczekujące relacje

en: view user relationships
pl: Zobacz relacje użytkownika

en: Form Loading
pl: Ładowanie formularza

en: @rel_name from !requester
pl: @rel_name od !requester

en: First User
pl: Pierwszy użytkownik

en: Second User
pl: Drugi użytkownik

en: Error, unset permission
pl: Błąd, nieustawione prawa dostępu

en: Pre-approved
pl: Wstępnie zaackeptowane

en: Informational Messages
pl: Komunikaty informacyjne

en: Too many relationships
pl: Zbyt wiele relacji

en: Existing request
pl: Istniejące żądanie

en: Existing relationship
pl: Istniejące relacje

en: Non-existent user
pl: Użytkownik nie istnieje

en: Non-existent type
pl: Typ nie istnieje

en: Relationship type not set
pl: Typ relacji nie został ustawiony

en: Relationship type not allowed
pl: Typ relacji niedozwolony

en: User Relationship
pl: Relacje użytkownika

en: Show AJAX confirmation popups
pl: Pokaż potwierdzenie w wyskakującym oknie AJAX

en: Role request access
pl: Żądanie dostępu do roli

en: Remove @rel_name
pl: Usuwanie @rel_name

en: User A
pl: Użytkownik A

en: User B
pl: Użytkownik B

en: Show links in Author Pane
pl: Pokaż odnośniki w zakładce autora

en: Relationship types to use
pl: Możliwe typy relacji do wykorzystania
